
Насос ALBA 15-11A підвищення тиску
1 542,53 ₴
- В наявності
- Код: 31957
+380 (50) 201-18-20
- +380 (73) 201-18-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос ALBA 15-11A (пов. тиску) 8 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.35 кг |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний напір | 11 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 542,53 ₴