
Насос циркуляційний ALBA GPD 25-8S-180 + гайки
2 650,47 ₴
- В наявності
- Код: 25500
- +380 (73) 201-18-20
Насос циркуляційний з «мокрим» ротором призначений для циркуляції води (теплоносія) в системах опалення, гарячого водопостачання та системах обігріву підлоги житлових будинків, промислових об'єктів та інших побутових системах опалення, охолодження та кондиціювання. При використанні в системі опалення водногліколевої суміші (співвідношення макс. 1: 1), необхідне коригування робочих характеристик електронасоса відповідно до підвищеного рівня в'язкості та в залежності від відсоткового співвідношення компонентів суміші.
Насос може встановлюватися як у закритих, так і у відкритих системах, місце установки має бути доступним для спрощення проведення демонтажу або перевірок роботи. Обов'язкове встановлення запірної арматури таким чином, щоб у разі протікання теплоносій не потрапляв на коробку висновків, кабель живлення та електродвигун.
Подача електронасоса регулюється зміною швидкості обертання електродвигуна за допомогою перемикача на коробці висновків:
- положення «І»: мінімальна швидкість;
- Положення ІІІ: максимальна швидкість.
Підвищена подача може спричинити шум у системі.
Насос укомплектований гайками сполучними та кабелем живлення з євровилкою. Монтажна довжина 180 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода, Живильна вода |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Споживана потужність (W) | 0.182 кВт |
| Пропускна здатність | 5.5 куб.м/год |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Тип ротора | Мокрий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
- Ціна: 2 650,47 ₴
