
Старт конектор з підтиском IRTECH i-008
6,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 33268
+380 (50) 201-18-20
- +380 (73) 201-18-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Старт конектор з підтиском I-008 IRTECH для крапельної стрічки D16, застосовується для з'єднання крапельної стрічки діаметром 16 мм з магістральною трубою. Необхідний для організації розгалуженої системи поливу в закритому та відкритому ґрунті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,64 ₴
