
Ремонтне з'єднання для стрічки IRTECH i-002
7,53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 33265
+380 (50) 201-18-20
- +380 (73) 201-18-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З'єднання ремонтне для стрічки I-002 IRTECH - виготовлено з високоміцного пластику, стійкого до ультрафіолету. Призначений для швидкого з'єднання стрічки крапельного поливу у місцях її пошкодження. Також може використовуватися для подовження грядки зрошуваної ділянки землі. Ремонтне з'єднання запобігає витіканню води в місці пошкодження стрічки крапельного поливу.
Після монтажу фіксується за допомогою підтиску, встановленого на виробі.
Механізм Ремонтника сполучного, дозволяє багаторазове та довговічне його використання.
Діаметр: 16 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 32 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Муфта сполучна |
| Ширина | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,53 ₴
