
Кран затискний для крапельної стрічки IRTECH i-011.5
27,91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 33282
- +380 (73) 201-18-20
Кран затискний для крапельної стрічки IRTECH i-011.5 - прохідний кран, використовується для з'єднання двох кінців крапельної стрічки між собою. За допомогою цього фітинга можна продовжувати стрічку краплинного зрошення до потрібної відстані.
Прохідний стартовий кран з'єднує стрічку без додаткових кріплень та ущільнювачів. Досить просто затиснути гайки по обидва боки на краях стрічки, яка одягається на штуцери фітинга.
Характеристики
• Вид фітингу - Прохідний кран
• Розміри монтажу - - 16.0 (мм)
• Виробник - Santehplast
• Матеріал - високоякісний пластик
• Країна Україна
Прохідний кран для крапельної стрічки виготовлений з високоякісного матеріалу, не схильний до УФ-випромінювання механічних і хімічних впливів. Фітінг для крапельної стрічки Santehpalst найкращий вибір на сьогодні. Він виконаний з матеріалу високої якості, не сприйнятливий до ультрафіолетового випромінювання, стійкий до фізичних пошкоджень та впливу різних факторів зовнішнього середовища.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Кран |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
- Ціна: 27,91 ₴

