
Лента ТУМАН GOLDEN DRIP 32 100м 8mil
435,91 ₴
- В наявності
- Код: 31638
- +380 (73) 201-18-20
Шланг Туман дозволяє зрошувати газони, городи, теплиці, поля, дачні ділянки, безпосередньо зверху, тим самим здійснюючи підживлення рослин, які вимагають такого зрошення. Його основною перевагою, яку оцінюють садівники, є те, що для цього поливу не потрібно високого тиску води. При поливі такою стрічкою вода витрачається в ощадливому режимі і до того ж на це не треба витрачати час, тому що не потрібно самому поливати рослини. Її суть полягає в тому, що вода подається у вигляді довгих струменів та розпорошується на великій території (4-5 метрів), таким чином імітуючи природні умови поливу (імітація дощу).
Стрічка ТУМАН GOLDEN DRIP, діаметр 32мм 100 метрів у бухті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Максимальний робочий тиск | 0.6 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 20 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 435,91 ₴