
Поливальний шланг Symmer Professional 3/4 30
86,95 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 30714
- +380 (73) 201-18-20
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1м
Поливальний шланг - відмінне рішення для поливу, яке в сучасному світі є практично на кожній ділянці, у кожному дворі, у кожного господаря для поливу городу та саду, газонів, пішохідних доріжок, миття автомобілів тощо. На сьогоднішній день це незамінна річ у кожному будинку або на дачній ділянці, на будь-якому підприємстві та у будівництві.
Всі шланги торгової марки Symmer виготовляються з первинної сертифікованої сировини, матеріал не токсичний, стійкий до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.
Завдяки технології вулканізації (скріплення шарів за допомогою високої температури), шланги не розшаровуються, володіючи відмінною гнучкістю і стійкістю до зламів, шланг стійкий до фізичних деформацій, не скручується, не пережимається при експлуатації, витримує різкі перепади температури від -10 до +60°С , розрахований на тиск води до 6 бар.
Шланг поливальний Professional торгової марки Symmer має чотиришарову структуру:
1-й внутрішній шар - м'який ПВХ (пластик), має спеціальний склад, який запобігає утворенню спор водоростей.
2-3й зміцнення - синтетична нитка (корд) завулканізована в гуму. Вони не бояться вогкості, не вбирають воду, мають високу міцність і зносостійкість, стійкість до перетирання. Кручення дозволяє нитки тримати структуру та у процесі використання не втрачати своїх властивостей, головними з яких є гнучкість та міцність;
4-й зовнішній шар - еластичний непрозорий ПВХ, до складу якого входить спеціальна ультрафіолетова добавка, яка запобігає розтріскуванню і пересиханню шланга на сонці зберігає свої властивості тривалий час, за рахунок використання всіх цих якісних матеріалів термін служби складе 10 сезонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Symmer |
| Країна виробник | Україна |
| Армований шланг | Так |
| Вага 1 п.м. | 0.21 кг |
| Діаметр | 18 мм |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Довжина | 30 м |
| Кількість шарів | 4 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Робочий тиск | 6 атм |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 86,95 ₴/м