
Поливальний шланг Fruit+Berry 1/2" 50м
26,95 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
- Код: 29503
- +380 (73) 201-18-20
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 МЕТР!!!
Поливальний шланг - відмінне рішення для поливу, яке в сучасному світі є практично на кожній ділянці, у кожному дворі, у кожного господаря для поливу городу та саду, газонів, пішохідних доріжок, миття автомобілів тощо. На сьогоднішній день це незамінна річ у кожному будинку або на дачній ділянці, на будь-якому підприємстві та у будівництві.
Всі шланги торгової марки Symmer виготовляються з первинної сертифікованої сировини, матеріал не токсичний, стійкий до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.
Завдяки технології вулканізації (скріплення шарів за допомогою високої температури), шланги не розшаровуються, володіючи відмінною гнучкістю і стійкістю до зламів, шланг стійкий до фізичних деформацій, не скручується, не пережимається при експлуатації, витримує різкі перепади температури від -10 до +60°С , розрахований на тиск води до 6 бар.
Поливальний шланг Fruit+Berry торгової марки Symmer має тришарову структуру:
1) внутрішній шар - м'який ПВХ (пластик), має спеціальний склад, який запобігає утворенню спор водоростей.
2) зміцнення - синтетична нитка (корд) - просочений лаком капрон, що переважає більшість натуральних та хімічних волокон за міцністю. Вони не бояться вогкості, не вбирають воду, мають високу міцність і зносостійкість, стійкість до перетирання. Кручення дозволяє нитки тримати структуру та у процесі використання не втрачати своїх властивостей, головними з яких є гнучкість та міцність;
3) зовнішній шар - еластичний непрозорий ПВХ, до складу якого входить спеціальна ультрафіолетова добавка, яка запобігає розтріскуванню та пересиханню шланга на сонці зберігає свої властивості тривалий час, за рахунок використання всіх цих якісних матеріалів термін служби складе 5 сезонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Symmer |
| Страна производитель | Украина |
| Вес 1 п.м. | 0.1 кг |
| Диаметр | 12.5 мм |
| Диаметр шланга (") | 1/2" |
| Длина | 50 м |
| Количество слоев | 3 |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Материал шланга | ПВХ |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Рабочее давление | 6 атм |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Цвет | Желтый |
- Цена: 26,95 ₴/м